Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów Biznesowych

ENERGA - OBRÓT S.A.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie produktów oferowanych przez EOB poprzez wybór grup klientów do ofertowania, doradztwo klientom, przygotowywanie ofert, oferowanie, udział w negocjacjach;

  • Wizyty handlowe u klientów, prowadzenie samochodu służbowego;

  • Dbałość o zapewnienie wymaganej rentowności ofert sprzedaży energii elektrycznej, gazu oraz innych produktów Spółki;

  • Nadzór nad realizacją zawartych umów, w tym poprawnością rozliczeń;

  • Obsługa klientów w zakresie pierwszego kontaktu, reklamacji i zgłoszeń, wykonywanie analiz w zakresie niezbędnym do obsługi klientów, dbanie o relacje z klientami;

  • Przygotowywanie lub udział w przygotowywaniu dokumentów - umowy, porozumienia, aneksy, pisma, etc.;

  • Współpraca przy opracowywaniu standardów obsługi klientów, procedur i instrukcji wewnętrznych;

  • Współudział w tworzeniu produktów Spółki oraz ich prezentacja na konferencjach, seminariach, spotkaniach;

  • Analiza rynku hurtowego energii elektrycznej i gazu, praw majątkowych, praw do emisji;

  • Współpraca z pozostałymi komórkami EOB, w tym głownie odpowiedzialnymi za handel hurtowy oraz politykę cenową spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne;

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej usług i produktów, b2b i obsłudze klienta biznesowego;

  • Komunikatywność i nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientem;

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów;

  • Pro-kliencka postawa;

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę;

  • Znajomość przepisów ustawy prawo energetyczne oraz kodeksu cywilnego;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów i aplikacji komputerowych, w tym pakietu Microsoft Office;

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej, gazownictwie, elektroenergetyce, obsłudze klienta;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne prowadzenie negocjacji handlowych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę;

  • Atrakcyjne warunki finansowe – bogaty pakiet benefitów;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 ( albo 8-16 – do ustalenia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działa w północnej i środkowej części kraju.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

  • Komórka organizacyjna: Wydział Sprzedaży RB Region Północ

  • Obszar działań: województwo pomorskie, zachodniopomorskie

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.