Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Strategii Rozwoju Sieci i Usług​

Polkomtel Sp. z o.o.

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Strategiczne planowanie rozwoju sieci i usług w obszarze sieci rdzeniowej (CS/PS/IMS) oraz usług dodanych (VAS);

  • Przygotowywanie analiz dotyczących funkcjonowania sieci, wykorzystania jej pojemności oraz jej planowania;

  • Definiowanie technicznych i biznesowych filarów architektonicznych rozwoju sieci rdzeniowej oraz usług dodanych;

  • Tworzenie technicznych koncepcji rozwoju sieci i usług oraz poszukiwanie nowych rozwiązań w w/w obszarach;

  • Określanie trendów i przygotowywanie rekomendacji dotyczących rozwoju sieci i usług;

  • Techniczna i biznesowa współpraca z innymi departamentami w zakresie rozwoju i utrzymania podległych obszarów.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy u operatora telekomunikacyjnego lub dostawcy sprzętu / technologii dla operatorów telekomunikacyjnych​;

  • Bardzo dobra znajomość środowiska sieciowego operatora telekomunikacyjnego, w szczególności rozwiązań z zakresu sieci rdzeniowej (CS/PS/IMS), usług dodanych (VAS);

  • Bardzo dobra znajomość architektury systemów telekomunikacyjnych 2G/3G/4G/5G/IMS;

  • Bardzo dobra znajomość protokołów SS7, SIP, Diameter;

  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność, myślenie "outside the box";

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek telekomunikacja, elektronika, informatyka);

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość elementów statystyki, SQL.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne