Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Szkoleń

Klient Pracuj.plO firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizowanie, przygotowywanie i obsługę szkoleń, w szczególności szkoleń on-line, prowadzonych przez Partnerów Produktowych

• Przygotowywanie materiałów dla uczestników szkoleń i dla trenerów

• Uzupełnianie danych i plików w bazach danych oraz na serwerze

• Terminowa realizacja powierzonych zadań

• Zgłaszanie propozycji zmian i doskonalenia w organizacji pracy

• Kompletowanie i aktualizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy zespołowej i efektywnej organizacji pracy

  • Dokładność, rzetelność

  • Kreatywność, łatwość nawiązywania relacji

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej (znajomość rynku multiagecyjnego) będzie mile widziane

  • Doświadczenie w pracy 2 lata na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość programów Power Point i Word

  • Język angielski na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • Przyjazną kulturę organizacyjną

  • Przyjazne środowisko pracy

Klient Pracuj.pl

Czołowy w Polsce dystrybutor ubezpieczeń z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku polskim poszukuje do swojego zespołu w centrali firmy osoby na stanowiska:

Głównego Specjalisty ds. Szkoleń

Przewiń do profilu firmy