Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Technicznej Obsługi Obiektu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Instytut Kultury Miejskiej

    Nowa siedziba Instytutu Kultury Miejskiej (samorządowej instytucji kultury) - budynek Kunsztu Wodnego przy Targu Rakowym 11 w Gdańsku.

    Instytut Kultury Miejskiej w Budynku Kunsztu Wodnego prowadzić będzie działalność kulturalną (w tym koncertową, kinową), szkoleniowo-konferencyjną, punkt informacji kulturalnej oraz ekspozycję makiety Śródmieścia Gdańska. W lokalu przewidziana jest też działalność usługowa (restauracja i księgarnia).

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres zadań:

    Bieżąca obsługa techniczna, serwis i konserwacja Lokalu Kunsztu Wodnego

    Koordynacja całokształtu zadań technicznych Kunsztu Wodnego:

    • współpraca z pracownikami technicznych/pracownikami (akustycy, oświetleniowcy)
    • nadzór i kontrola nad stanem technicznym obiektu i sprzętów będących w posiadaniu lub zarządzaniu IKM oraz dbałość o ich estetykę, czystość
    • zapewnienie i przestrzeganie warunków BHP, czuwanie nad gwarancjami i konserwacją poszczególnych urządzeń i systemów,

    Prowadzenie wszelkich spraw związanych z zapleczem technicznym Kunsztu Wodnego:

    • nadzór i współpraca nad firmami i osobami świadczącymi usługi techniczne na rzecz IKM
    • koordynacja zaopatrzenie w materiały i sprzęty niezbędne do realizacji zadań programowych.

    Współpraca z działami merytorycznymi - projektowymi zapewniając wsparcie techniczne.

    Odpowiedzialność za i prowadzenie dokumentacji:

    • katalog posiadanej dokumentacji,
    • dziennik kontroli sprzętu i obiektu,
    • teczka gwarancji i instrukcji instalacji obiektu i sprzętu technicznego,
    • dokumentacja zakupu i zużycia elementów sprzętu technicznego,
    • prowadzenie innej dokumentacji nie objętej wykazem, a wynikającą z potrzeb w trakcie pracy.

    Doświadczenie i wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • Uprawnienia G1 (E i D) i G2 (E i D) powyżej 15 kV
    • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe
      Minimum 2-letnie doświadczenie z automatyką budynkową, znajomość systemu BMS
    • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz z zakresu zarządzania technicznego nieruchomościami.
      Wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa budowlanego, p-poż i BHP (zarówna praktyczna jak i w zakresie przepisów prawa).
    • Inicjatywa w działaniu, skrupulatność oraz dokładność w realizowaniu zadań.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Dobra organizacja pracy.
      Wysoka kultura osobista, komunikatywność.
      Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • pracę w dynamicznym zespole oraz urozmaicony zakres prowadzonych projektów

     Wymagane dokumenty:

    • CV z uwzględnieniem przebiegu kariery zawodowej i ze wskazaniem adresu e-mailowego oraz numerem telefonu kontaktowego, wraz z klauzulą o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm."
    • List motywacyjny z uzasadnieniem ubiegania się o stanowisko

    Dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną klikając w przycisk aplikowania do 16 kwietnia 2018 r.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.