Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista ds. technicznych

Moto Budex Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Moto Budex Sp. z o.o.

Grunwaldzka 291

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad działem technicznym
  • realizacja działań prewencyjnych w tym przeglądy, naprawy i serwisowanie budynków i instalacji obiektów w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania nieruchomości,
  • realizacja prawidłowego i terminowego obiegu dokumentów wchodzących i wychodzących do działu technicznego,
  • ewidencja i rozliczanie faktur kosztowych dotyczących mediów,
  • sporządzanie analiz kosztowych w zakresie zużycia mediów,
  • zabezpieczenie środków sprzętowo – transportowych dla obsługi centrali firmy i oddziałów,
  • zgłaszanie, rozliczanie i ewidencjonowanie szkód komunikacyjnych i majątkowych,
  • nadzór nad składowaniem odpadów, zgłaszanie właściwym jednostkom odpadów do odbioru,
  • bieżąca współpraca z in. komórkami organizacyjnymi
  • przygotowywanie raportów / zestawień zgodnie z potrzebami spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe umożliwiające samodzielne wykonywanie zadań przypisanych do stanowiska
  • znajomość ustawy Prawo o ruchu drogowym, Prawo o ochronie środowiska
  • rzetelność, dokładność, dyspozycyjność, solidność, uczciwość, lojalność
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny

Firma Moto Budrex Sp. z o.o. ogólnopolska hurtownia ogumienia o ponad 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do swojej siedziby w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 291.

Główny Specjalista ds. technicznych, Grunwaldzka 291, Bydgoszcz