Główny Specjalista ds. technicznych / Kierownik działu technicznego

Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w KrakowieO firmie

Muzeum Historii Fotografii im. Walerego Rzewuskiego w Krakowie

Rakowicka 22a

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie działem technicznym;
  • prowadzenie całokształtu spraw technicznych związanych z działalnością i funkcjonowaniem Muzeum;
  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac inwestycyjnych, remontowych, budowlanych;
  • monitorowanie wskaźników realizacji projektów inwestycyjnych w okresie trwałości;
  • nadzorowanie całokształtu spraw związanych z gwarancjami budynków;
  • opracowywanie planów prac modernizacyjnych, konserwacyjnych, serwisowych, przeglądów systemów i urządzeń zainstalowanych w obiektach Muzeum;
  • opracowywanie we współpracy z innymi pracownikami analizy systemów zabezpieczeń w obiektach Muzeum;
  • zarzadzanie okresowymi przeglądami stanów technicznych obiektów Muzeum, instalacji i urządzeń;
  • prowadzenie spraw związanych z realizacją prac aranżacyjnych dla wystaw (montażu i demontażu wystaw);
  • prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem stanu systemów zabezpieczeń w tym działania wszystkich instalacji alarmowych i przeciwpożarowych, instalacji i urządzeń niskoprądowych, SSWIN, BMS, automatyki budynkowej (wentylacja, klimatyzacja, instalacje elektroenergetycznych w tym systemów oświetlenia wystaw), instalacje telekomunikacyjne;
  • nadzór nad całokształtem spraw związanych ze środowiskiem informatycznym Muzeum w szczególności:
  • wdrażaniem nowych technologii informatycznych;
  • wypełnianie obowiązków administratora sieci informatycznej;
  • administrowanie sieciami strukturalnymi, komputerowymi, utrzymywanie informatycznych baz danych, zapewnienie ciągłości dostępu do sieci oraz ich bezpieczeństwa;
  • nadzór nad prowadzeniem całokształtu spraw związanych z systemami AV w tym działaniem urządzeń i systemów audiowizualnych na wystawach oraz wydarzeniach organizowanych przez Muzeum.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (minimum inżynierskie);
  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: kierowaniem działem/zespołem realizującym obsługę techniczną/ inwestycyjną obiektów;
  • podstawowa znajomość ustawy Prawo budowlane i przepisów wykonawczych w zakresie obowiązków właścicieli/użytkowników budynków w okresie ich eksploatacji;
  • ogólna znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • ogólna znajomość przepisów ustawy o ochronie danych osobowych i rozporządzeń parlamentu europejskiego;
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce;
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznych oraz kosztorysów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w instytucji publicznej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w instytucji kultury na stanowisku kierowniczym związanym z obsługą techniczną/inwestycyjną obiektów);
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów inwestycyjnych finansowanych ze środków unijnych;
  • wykształcenie techniczne magisterskie;
  • wykształcenie uzupełniające; np. studia podyplomowe w zakresie zarządzania.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość rozwijania kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, kursach kierunkowych i studiach podyplomowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z prężnym i przyjaznym zespołem.

Przedmiot naboru:

1. Główny specjalista ds. technicznych/kierownik działu technicznego;

2. zatrudnienie w wymiarze 1 etatu;

3. umowa na czas określony z perspektywą przedłużenia na czas nieokreślony.

Procedura naboru

Zgodnie z wymogami wewnętrznymi nabór ma charakter dwu-etapowy:

I ETAP – polega na sprawdzeniu wymagań podstawowych na podstawie nadesłanych aplikacji wraz z niezbędnymi załącznikami.

Na rozmowę kwalifikacyjną zostaną zaproszeni tylko wybrani kandydaci w ramach I etapu rekrutacji.

II ETAP – rozmowa kwalifikacyjna.

Wymagane dokumenty

Do konkursu może przystąpić kandydat, który złoży następujące dokumenty:

1. CV oraz list motywacyjny;

2. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;

3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.

Termin, miejsce, i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

1. Miejsce: Sekretariat Muzeum Fotografii w Krakowie ul. Rakowicka 22a, 31-510 Kraków;

2. Sposób składania dokumentów: w zamkniętej kopercie z adnotacją „Oferta na stanowisko Głównego Specjalisty ds. technicznych/kierownika działu technicznego w Muzeum Fotografii w Krakowie” lub drogą elektroniczną klikając w przycisk Aplikuj szybko;

3. Aplikacje, które wpłyną po upływie wskazanego terminu lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Informacje dodatkowe:

1. Po zakończeniu procedury naboru dokumenty aplikacyjne, które nie zostaną odebrane przez kandydatów w przeciągu 1 miesiąca zostaną komisyjnie zniszczone.

2. Informacja o wyniku konkursu będzie ogłoszona na stronie BIP Muzeum, zatem odpowiedzi negatywne nie będą udzielane.

3. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.

4. Organizator zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

5. Organizator zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

Muzeum Fotografii w Krakowie to samorządowa instytucja kultury, która w ostatnich latach zbudowała całkowicie nową infrastrukturę i planuje rozwijać swoją działalność. Dołączenie do naszego zespołu będzie oznaczało aktywny udział w procesach administracyjnych, technicznych związanych z realizacją programu muzealnego.

Główny Specjalista ds. technicznych / Kierownik działu technicznego, Rakowicka 22a, Stare Miasto, Kraków