Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Technicznych

Telewizja Polska S.A.

Mieczysława Niedziałkowskiego 24A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie stanu technicznego budynków i otoczenia zgodnie z przepisami prawa oraz standardami bezpieczeństwa obowiązującymi w Spółce

  • kontrolowanie stanu technicznego obiektów i wszystkich instalacji

  • reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości

  • dbanie o sprawność sprzętu technicznego oraz zlecanie jego napraw

  • planowanie i przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

  • planowanie i nadzór nad realizacją inwestycji i remontów budynków i instalacji

  • przygotowanie i realizacja procesów zakupowych w reżimie Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz standardów zakupowych obowiązujących w Spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowana elektrotechnika, elektroenergetyka,  automatyka)

  • 5 lat doświadczenia zawodowego w pracy przy eksploatacji systemów elektroenergetycznych SN, NN i urządzeń zasilania gwarantowanego

  • samodzielności w zakresie organizacji pracy mającej na celu realizację powierzonych zadań

  • znajomości: systemów BMS, zagadnień automatyki budynkowej, systemów ewidencji awarii, przepisów BHP oraz organizacji pracy w energetyce, uprawnień elektrycznych grupy 1-D oraz 2-D

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • wydarzenia firmowe

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

Jesteśmy największym nadawcą telewizyjnym w Polsce i kluczowym producentem i dystrybutorem w Europie Środkowej. W swojej ofercie posiadamy 15 Anten, wśród nich 6 w jakości HD oraz bogatą ofertę serwisów internetowych: sportowych, informacyjnych, rozrywkowych oraz VOD. Można również oglądać nasz program korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV - telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy