Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń Grupowych dla MSP

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

    Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje obowiązki?

    • Merytoryczne i organizacyjne wsparcie sieci jednostek sprzedażowych w sprzedaży ubezpieczeń grupowych na życie
    • Aktywizacja sieci majątkowej do sprzedaży ubezpieczeń grupowych
    • Realizacja planu sprzedaży pakietów ubezpieczeń grupowych
    • Udział w tworzeniu i rozwoju produktów MSP
    • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Menadżerów Sprzedaży
    • Monitorowanie działań konkurencji celem dostosowania oferty produktowej dla Klientów MSP
    • Współpraca z departamentami w Centrali

    Co oferujemy?

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • Możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
    • Prywatną opiekę medyczną, możliwość nabycia karnetu sportowego, zniżki na ubezpieczenia
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktów MSP Compensa
    • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenia w pracy z pośrednikami ubezpieczeniowymi oraz w sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie
    • Umiejętności prowadzenia szkoleń i prezentacji
    • Zdolności interpersonalnych i umiejętności sprzedażowych
    • Uczciwości i umiejętności współpracy w zespole
    • Dobrej znajomości MS Excel i MS PowerPoint
    • Podstawowej znajomości języka angielskiego
    • Prawa jazdy kat. B i dyspozycyjności do wyjazdów szkoleniowych na terenie Polski (ok. 2-3 dni w miesiącu)
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych.