Oferta pracy

Główny Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych

LeasingTeam ProfessionalO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Główny Specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnychNumer ref.: 0037706

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modernizacja produktów oraz taryf
  • ocena ryzyka
  • monitorowanie wskaźników szkodowości
  • współpraca z brokerami, instytucjami rynku ubezpieczeniowego, podmiotami współpracującymi
  • prowadzenie analiz porównawczych produktów fukcjonujacych na rynku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • mocno rozwinięte umięjętności współpracy w zespole
  • minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w zakładach ubezpieczeń w tym 2 letnie doświadczenie przy ocenie ryzyka
  • umiejętność organizacji pracy i ustalania celów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność wypracowywania kompromisów

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie stałe i premia
  • realna perspektywa rozwoju i awansu
  • stabilne zatrudnienie w firmie o charakterze niekorporacyjnej
  • biurowy system pracy /pon-piątek/8-16/
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy