Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń Wzajemnych w Biurze Ubezpieczeń Podmiotów Medycznych

TUW PZUWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów TUW PZUW,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Badanie potrzeb klientów i przygotowywane ofert wraz ze stosowną dokumentacją,
  • Negocjacje,  zawieranie umów ubezpieczenia z klientami TUW PZUW i obsługa posprzedażowa zawieranych umów,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i brokerami ubezpieczeniowymi i  dbałość o najwyższe standardy jakości obsługi klienta,
  • Bieżąca współpraca z Biurem Underwritingu w tworzeniu ofert dla klientów,
  • Reprezentowanie Towarzystwa na spotkaniach biznesowych, branżowych itp.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz 5 letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, ocenie i akceptacji ryzyka ubezpieczeniowego,
  • Posiadasz doświadczenie w negocjacjach z klientami korporacyjnymi, kadrą menedżerką,
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży nie jest Ci obca,
  • Masz wykształcenie wyższe kierunek: prawo, ekonomia, finansowe i bankowość, ubezpieczenia,
  • Dobrze znasz produkty ubezpieczeniowe dedykowane klientom korporacyjnym, w szczególności OC Pomiotów Leczniczych,
  • Charakteryzuje Ciebie inicjatywa, odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś aktywnym kierowcą,
  • Przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy – centrum Warszawy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy