Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny Specjalista ds. Urządzeń Telekomunikacyjnych

Emitel S.A.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej i radiodyfuzyjnej

  • wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw

  • usuwanie awarii i wykonywanie napraw urządzeń

  • wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych oraz systemów antenowych

  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej systemów teletransmisyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne z obszaru telekomunikacji, elektroniki, informatyki bądź pokrewne

  • znajomość sieci (SDH, DWDM, IP, telefonia komórkowa)

  • doświadczenie w zakresie budowy i/lub utrzymania sieci telekomunikacyjnych

  • znajomość zagadnień eksploatacji i miernictwa urządzeń radiokomunikacyjnych

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie instrukcji technicznych

  • odpowiedzialność i otwartość na rozwój

  • dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu (praca w równoważnym czasie pracy)

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • warunki pracy dostosowane do wymogów reżimu sanitarnego

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta Multisport lub Flexi Pass

  • bezpłatna nauka języka angielskiego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji ’Audiobooki w pracy’

  • oferta szkoleniowa

  • konkursy, akcje społeczne, upominki

  • przyjazna atmosfera

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy