Oferta pracy

Główny Specjalista ds. wdrożenia aplikacji mobilnej

Kross s.a.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie koncepcji rozwoju aplikacji mobilnej.

  • Definiowanie i analiza wymagań biznesowych.

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i usprawnień oraz dbałość o utrzymanie aplikacji mobilnej.

  • Tworzenie user stories.

  • Zarzadzanie backlogiem produktu.

  • Tworzenie scenariuszy testowych i testowanie aplikacji mobilnej.

  • Współpraca z zespołem developerskim, UX/UI oraz innymi zespołami zaangażowanymi w projekt aplikacji mobilnej.

  • Budowanie bazy wiedzy nt procesów i obsługi aplikacji mobilnej.

  • Analizowanie trendów rynkowych – sektor e-commerce i powiązane.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach w zakresie aplikacji mobilnych oraz zarządzaniu produktem.

  • Umiejętności szczegółowego zbierania, analizowania i dokumentowania wymagań.

  • Doświadczenie w realizacji projektów w terminach z wieloma interesariuszami.

  • Znajomość i doświadczenie w pracy w środowisku Agile (Scrum).

  • Mile widziana znajomość systemów e-commerce oraz tworzenie produktów e-commerce.

  • Wysoki poziom samodzielności oraz skuteczności działania.

  • Znajomość MS Office (w tym SharePoint i Planner)

  • Znajomość Jira.

  • Znajomość Confluence.

  • Znajomość Zeplin.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.;

  • Wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Premie zależne od osiąganych wyników indywidualnych;

  • Wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym i zróżnicowanym zespole;

  • Możliwość realizacji sportowych pasji: drużyna Kross Staff Team (https://www.facebook.com/KROSSSTAFFTEAM/)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa