Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Główny specjalista ds. windykacji

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. to firma z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem w obszarze badań wyrobów oraz certyfikacji systemów zarządzania. Kierujemy się niezmiennie żelazną zasadą bezstronności, wiarygodności i rzetelności w podejmowanych działaniach. Kluczem do naszego sukcesu są pracownicy o wysokich kompetencjach i najwyższej klasy partnerzy, z którymi wspólnie realizujemy kolejne projekty.

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa należności kontrahentów zagranicznych
  • przygotowanie i wysyłka pism do klientów, wezwań do zapłaty, monitów
  • prowadzenie rozmów z dłużnikami w zakresie odzyskania należności przeterminowanych w trybie pozasądowym
  •  kontakt telefoniczny i mailowy w sprawie zadłużenia i rozliczeń
  • analiza należności, monitorowanie i kontrola stanu zadłużenia
  • przygotowanie, analiza i obsługa raportów, zestawień na potrzeby komórek organizacyjnych i Zarządu
  • ustalanie i wprowadzanie do systemu księgowego przychodów i kosztów związanych z windykacją należności kontrahentów zagranicznych
  • bilansowe i podatkowe rozliczanie odpisów aktualizujących należności
  • zgłaszanie oraz prowadzenie inicjatyw optymalizacyjnych na potrzeby windykacji

Wymagania:

  • minimum 3-lata doświadczenia w obszarze windykacji należności
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację telefoniczną, oczekiwany poziom C1
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomość systemów MS Office i ERP
  • dobre umiejętności komunikacyjne
  • mile widziana znajomość branży certyfikacji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie działającej 60 lat na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy (tel. kom. laptop)
  • możliwość przystąpienia do  prywatnej opieki medycznej o bogatym zakresie usług,
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego i niemieckiego - etutor
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • wypłatę wynagrodzenia 27 dnia każdego miesiąca kalendarzowego
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne