Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Wsparcia Procesów

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • Specjalista
  • 11.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GŁÓWNY SPECJALISTA DS. WSPARCIA PROCESÓW
    Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój

    GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Analizy ekonomiczne
    • Analizy kosztów jednostek przedsiębiorstwa
    • Schematy podatkowe (MDR)
    • Analizy budżetów
    • Wykonywanie analiz kosztów monitoring zmiennych np. cen usług, kosztów paliw, transportu, stali
    • Analizy zachodzących zmian na rynkach obsługiwanych przez firmę
    • Tworzenie baz danych i skutecznego zarządzania danymi
    • Współpraca z innymi działami firmy i kluczowymi klientami zewnętrznymi
    • Wsparcie w zakresie poprawy efektywności zakupów dokonywanych w organizacji

    POTRZEBUJEMY OSÓB, KTÓRE:

    • Posiadają minimum 2 lata doświadczenia w obszarach związanych z analizami finansowymi
    • Mieszkają na Śląsku i chcą pracować w biurach spółki w Jastrzębiu-Zdroju
    • Nie mają problemów w korzystaniu z zaawansowanych możliwości Excela
    • Wyróżniają się analitycznym myśleniem i są kreatywne
    • Posiadają umiejętność organizacji pracy i planowania
    • Są elastyczne jeśli chodzi o zakres pracy i otwarte na wyzwania
    • Chcą i potrafią budować nowe struktury w organizacji
    • Potrafią pracować indywidualnie i w zespołach
    • Komunikują się w języku angielskim lub rosyjskim

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dużej stabilnej firmie działającej od lat na rynku Polski i za granicą
    • Nową strukturę z możliwościami realizacji, rozwoju, awansu
    • Możliwość tworzenia nowych rzeczy w zupełnie nowym zespole
    • Dobre wynagrodzenie, pracę na pełny etat
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj