Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Hurtowej

Polkomtel Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Sprzedaży Hurtowej w zakresie pozyskania, wdrożenia i utrzymania Klienta (MVNO, współpraca międzyoperatorska Inter-Connect, Roaming Międzynarodowy);

  • Zarządzanie projektami wdrożenia, utrzymania Klienta Hurtowego oraz usług/produktów hurtowych w Spółce;

  • Odpowiedzialność za wszystkie fazy wdrożenia projektów hurtowych w Spółce, w tym: negocjacje warunków technicznych współpracy z klientem, przygotowanie dokumentacji projektowej, pozyskanie i zarządzanie budżetem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, telekomunikacji itp;

  • Bardzo dobra znajomość działania sieci komórkowych i branży telekomunikacyjnej;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność;

  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do celu w wyznaczonych terminie;

  • Znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu, w szczególności MS Project;

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami;

  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów;

  • Przyjazny tryb wdrożenia;

  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pakiet benefitów GPP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi