Oferta pracy

Główny specjalista ds. zakupów

Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.

  • Bartoszewice (pow. wąbrzeski)

    Bartoszewice (pow. wąbrzeski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zawieranie umów handlowych i kontraktów długoterminowych z dostawcami surowców paszowych,

  • Prowadzenie rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,

  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców,

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych,

  • Ocena dostawców pod względem jakości i rzetelności, koordynacja audytów u dostawców,

  • Prognozowanie trendów rynkowych oraz badanie rynku surowców i pasz,

  • Proponowanie i realizacji inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych,

  • Współpraca z technologiem, działem kontroli jakości i kierownikiem produkcji,

  • Ustalanie zapotrzebowania i zamawianie komponentów na podstawie planu produkcji, zużycia i zapasów,

  • Utrzymanie zapasów na optymalnym poziomie,

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego w dwóch oddziałach firmy,

  • Monitorowanie przebiegu realizacji dostaw surowców,

  • Rozpatrywanie reklamacji surowców,

  • Kontrola potwierdzeń zamówień, rejestracja dostaw w terminarzu,

  • Tworzenie zamówień w systemie SAP i wysyłanie ich do dostawców,

  • Tworzenie zleceń transportowych na odbiór komponentów z zagranicy,

  • Ustalanie dostaw komponentów zamawianych codziennie (śruty, zboża, sól i inne).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie na stanowisku pracy w dziale zakupów,

  • Bardzo dobra znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki poziom B2,C1) – warunek koniczny,

  • Dobra organizacja pracy zapewniająca firmie surowce niezbędne do produkcji, opakowania, itp.

  • Umiejętność negocjacji z kontrahentami (warunki dostaw, ceny, jakość),

  • Wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymania relacji,

  • Śmiałość i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,

  • Znajomość programu SAP,

  • Biegła obsługa MS Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

  • Benefity: Ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Miejsce pracy: jeden z dwóch oddziałów firmy Sękowo w powiecie szamotulskim i Bartoszewice w powiecie wąbrzeskim.

Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. bazując na prawie 30-letnim doświadczeniu jest znaną i ciesząca się zaufaniem firmą paszową w Polsce. Głównym kryterium firmy jest najwyższa jakość produktów i usług. Firma wyznacza nowe standardy oraz dynamicznie rozwija swoje produkty. Sano jest laureatem licznych konkursów, trzykrotnie zdobyła nagrodę Izydor + Złoty Izydor, Złote Medale na targach Ferma Bydła, Ferma Świń i Drobiu a ponadto dwa razy Polagra. Produkty firmy były wielokrotnie odznaczanie certyfikatem najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy