Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista ds. Zakupów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdynia Container Terminal
    Spółka Akcyjna
    A member of the Hutchison Port Holdings Group

    Poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: Gdynia

    Główne zadania:

    • zapewnienie prawidłowego i efektywnego procesu zakupu materiałów oraz usług,
    • monitorowanie rynku zakupów, poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia oraz ich ocena zgodnie ze standardami firmy,
    • prowadzenie negocjacji handlowych i optymalizacja kosztów zakupów,
    • prowadzenie dokumentacji zakupowej,
    • przygotowanie i prowadzenie postępowań zakupowych,
    • tworzenie, weryfikacja, aktualizacja oraz archiwizacja umów,
    • weryfikacja i analiza wniosków zakupowych składanych przez komórki organizacyjne,
    • monitorowanie realizacji zamówień,
    • analiza wydatków firmy i ich optymalizacja,
    • sporządzanie raportów i statystyk dotyczących wydatków i oszczędności,
    • wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych, z uwzględnieniem rozwiązań systemowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • wyższego wykształcenia,
    • znajomości i umiejętności efektywnego wykorzystania technik negocjacyjnych,
    • nastawienia na realizację celów,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz praktycznej znajomości programu klasy ERP,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • chęci dalszego rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • przyjazną atmosferę w pracy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych
     pocztą na adres: ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia
    lub za pomocą przycisku aplikuj.

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych z załączoną klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”