Główny Specjalista ds. Zakupów / Główna Specjalistka ds. Zakupów

Orange PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami zakupowymi dla wybranych kategorii z obszaru G#A (w tym zakupów energii elektrycznej)

  • prowadzenie negocjacji warunków handlowych

  • stały monitoring i analiza rynku dostawców dla wybranych obszarów

  • doradztwo i opiniowanie rozwiązań biznesowych

  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w ramach prowadzonych procesów zakupowych

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczanie w pracy w obszarze Zakupów

  • doświadczenie w zakupie energii elektrycznej jako dodatkowy atut

  • wynikająca z praktyki znajomość kategorii zakupowych z obszaru G#A

  • znajomość technik negocjacyjnych

  • wysokie umiejętności analityczne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

Orange Polska

Poszukiwanie najlepszych praktyk rynkowych to idea, która przyświeca działaniom realizowanym przez nasz zespół. Wszystko po to, aby podnieść efektywność prowadzonych projektów wizerunkowych i rekrutacyjnych. W tym żeńskim zespole stawiamy na współpracę, dzielenie się wiedzą i szczere relacje. I na poczucie humoru – nieodzowny element naszych spotkań.

Przewiń do profilu firmy

Zespół

Nasz zespół tworzą eksperci i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dołączając do nas możesz liczyć na ciekawe zadania, rozwój i przyjazną atmosferę pracy.