Oferta pracy

Główny Specjalista ds. Zakupu

PPF Hasco-Lek SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami zakupowymi w zakresie obszaru direct oraz indirect dla PPF Hasco-Lek S.A i Spółek z Grupy Hasco,

  • ścisła współpraca z podległymi działami: Działem Zakupów Direct, Działem Zakupów Indirect i Działem Sourcingu,

  • zarzadzanie zespołem pracowników, nadzór nad realizacją zadań przez podległe zespoły, koordynacja zadań,

  • optymalizacja procesów i kosztów związanych z zakupami towarów i usług,

  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań i narzędzi usprawniających pracę w podległych obszarach,

  • współtworzenie i implementowanie strategii zakupowych w Grupie Hasco,

  • prowadzenie kluczowych projektów zakupowych, negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych,

  • analizowanie współpracy z dostawcami, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych,

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej, reagowanie na zmiany,

  • zapewnienie zgodności procesów w zarządzanym obszarze z wymogami prawa i wewnętrznymi aktami spółki,

  • opracowywanie, opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji zakupowej,

  • nadzór nad aktualizacją baz danych, zestawień, rejestrów,

  • przygotowywanie raportów, analiz wraz wnioskami i rekomendacjami na potrzeby Z-cy Dyrektora ds. Zakupu i Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z ekonomią, handlem, łańcuchem dostaw,

  • min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zakupami w firmie produkcyjnej,

  • wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne,

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu procesami,

  • rozwinięte kompetencje managerskie,

  • umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość ustawy Prawo Farmaceutyczne będzie dodatkowym atutem .

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o na zastępstwo,

  • dofinansowanie do karty MultiSport, biletów na wydarzenia kulturalne i mecze,

  • wczasy oraz kolonie we własnym ośrodku wczasowym nad morzem,

  • finansowanie aktywności sportowej pracowników,

  • świąteczne bonusy oraz nagrody za długi staż pracy,

  • szkolenia organizowane przez trenerów wewnętrznych,

  • doskonalące szkolenia zewnętrzne i konferencje,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • zniżki na usługi we własnych placówkach medycznych,

  • imprezy integracyjne,

  • wolontariat pracowniczy, biblioteczka Hasco i wiele innych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • działania rozwojowe i szkolenia

  • rekrutacje wewnętrzne

  • onboarding ogólnofirmowy online

  • udział w wydarzeniach sportowych

  • biblioteczka Hasco

  • wakacje we własnym ośrodku nad morzem

  • opcja częściowej pracy zdalnej na wielu stanowiskach

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody za staż pracy

PPF Hasco-Lek SA

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzanych leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji. Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał. Na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad 35 lat. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w branży. Dowiedz się więcej na: www.hasco-lek.pl.

Przewiń do profilu firmy

Co zrobić, by do nas dołączyć?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.