Główny Specjalista ds. Zapewniania Jakości Sieci

T-MobileO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Analiza jakości usług i sieci radiowej w oparciu o narzędzia Performance Management;
  • Definiowanie i raportowanie wskaźników KPI/PI dla usług, wydajności sieci oraz utylizacji zasobów sieciowych;
  • Planowanie rozwoju sieci radiowej 5G/4G poprzez propozycje wdrażania nowych funkcjonalności;
  • Planowanie strategii zarządzania ruchem;
  • Ciągła optymalizacja i usprawnianie zarządzanych usług i procesów.

W REALIZACJI ZADAŃ WYKORZYSTASZ:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (dodatkowym atutem będzie wykształcenie w kierunku Telekomunikacja);
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość technologii oraz architektury sieci mobilnych 5G/LTE/HSPA+/UMTS;
  • Znajomość funkcjonalności i parametryzacji dostawców RAN (Huawei, Nokia);
  • Doświadczenie w pracy ze statystykami sieci radiowej;
  • Bardzo dobrą znajomość języka SQL;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole).

U nas możesz liczyć na:

  • Pracę w zespole najlepszych ekspertów;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Bezpłatny parking dla każdego ;-)
  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin;
  • Bogaty pakiet benefitów, który urozmaici Twój wolny czas ;-)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy