Główny Specjalista ds. Zarządzania PS CORE

Orange PolskaO firmie

Orange Polska

św. Barbary 10

Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

możliwość pracy zdalnej 2-3 x w tygodniu

Zadania

  • utrzymanie platform Mobile Packet Core dla operatorów Grupy Orange
  • wdrażanie modyfikacji, zmian programowych i sprzętowych w systemach
  • integracja, optymalizacja i automatyzacja zadań w utrzymywanych systemach
  • reprezentowanie jednostek utrzymaniowych Orange Polska w projektach

Pasujesz do nas jeżeli

  • posiadasz doświadczenie w utrzymaniu lub projektowaniu sieci Mobile Core lub IP
  • chcesz rozwijać się wdrażając najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne (NFV,5G,IoT)
  • posiadasz wykształcenie wyższe telekomunikacyjne lub informatyczne
  • znasz TCP/IP i routing
  • posiadasz znajomość systemów operacyjnych Linux
  • komunikujesz się w języku angielskim
  • dodatkowym atutem będzie znajomość: rozwiązań Juniper MX/SRX oraz F5; języków programowania (np. Python, PHP); rozwiązań NFV ( OpenStack, Docker, Kubernetes, ONAP, NSO); architektury sieci mobilnej (2G/3G/4G/5G)

Mamy dla Ciebie

Widoczne efekty
Przestrzeń do inicjatywy

Opiekę medyczną
Kartę fitprofit

Zawsze na czasie
Realne wyzwania na co dzień
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Rekruter

Ilona
Janus
[email protected]

Lokalizacja – Warszawa ul. św. Barbary 10

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy