Główny Specjalista / Główna Specjalistka w Wydziale Analityki Biznesowej

PSE S.A.

  • Marszałka Focha 16, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

PSE S.A.

Marszałka Focha 16

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie informacji zarządczej poprzez budowanie narzędzi analitycznych

  • sporządzanie analiz, raportów, kokpitów menadżerskich i prezentacji (cyklicznych i bieżących)

  • realizowanie automatyzacji raportowej i proponowanie rozwiązań usprawniających

  • utrzymywanie repozytorium danych oraz rozbudowa o nowe źródła danych

  • utrzymywanie w aktualności i rozwój raportów, kokpitów i prezentacji

  • wprowadzanie rozwiązań analityki RPA w procesie gromadzenia i przetwarzania danych

  • współpraca z innymi obszarami w zakresie rozbudowy systemów raportowych i wizualizacji danych

  • udział w pracach analitycznych i wdrażaniu nowych systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej cztery lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (Upper-Intermediate)

  • znajomość narzędzi i technik wspomagających analizę biznesową (np. Power Query, Power BI, Power Pivot i rozwiązań RPA)

  • dobra znajomość SQL w obszarze MS Excel

  • umiejętność analizy danych i procesów biznesowych

  • samodzielność i gotowość do przyjęcia pełnej odpowiedzialności merytorycznej w zakresie powierzonego zadania/projektu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

  • system premiowy

  • dofinansowanie posiłków

  • bonusy świąteczne