Logo Pracuj.pl

Główny Specjalista /-ka ds. digital marketingu

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Sanguszki 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii działań i planów marketingowych dla produktów IT
  • Planowanie i realizacja kampanii digital marketingowych
  • Nadzór nad budżetem na promocję produktów IT
  • Pomiar i pozycjonowanie obecności marki online
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie realizowanych działań
  • Tworzenie contentu (materiały promocyjne, www, artykuły)
  • Monitoring, analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań
  • Budowanie świadomości i wiarygodności produktów IT oferowanych przez Spółkę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Co najmniej 5 lat pracy w dziale marketingu (u klienta bądź po stronie agencji)
  • Praktyczna znajomość narzędzi digital marketingu
  • Orientacja w aktualnych trendach w digital marketingu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Kreatywność w szukaniu niestandardowych i skutecznych rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na jakość i realizację celu

Mile widziane

  • Kursy i szkolenia z Digital marketingu, certyfikat DIMAQ np. wersja profesional
  • Doświadczenie w promowaniu produktów IT
  • Referencje

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna)
  • Ciekawe projekty
  • Świetne połączenia komunikacyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • dofinansowanie wypoczynku

Aktualne oferty pracodawcy
MUP

Główny Specjalista /-ka ds. digital marketingu, Sanguszki 1, Śródmieście, Warszawa