Oferta pracy

Główny Specjalista .NET w Departamencie Informatyki

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko

Główny Specjalista .NET w Departamencie InformatykiNumer ref.: DIT/11/2020

 Główne zadania na stanowisku:

  • projektowanie, programowanie, tworzenie nowych rozwiązań informatycznych,
  • testowanie i wdrażanie wytworzonego oprogramowania, wprowadzanie poprawek i nowych funkcjonalności.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka,
  • bardzo dobrą znajomość technologii:
  • Microsoft .NET
  • Framework,
  • Microsoft .NET Core,
  • C# ,
  • NET MVC,
  • NET,
  • Entity Framework,
  • HTML5,
  • JavaScript,
  • baz danych MS SQL i IIS,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • komunikatywność,
  • samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość:
  • technologii: React, Bootstrap, JQuery, JSON, XML,
  • zagadnień związanych architekturą mikroserwisów
  • platform bazodanowych: ORACLE,
  • metodyk projektowych,
  • wzorców projektowych,
  • zagadnień z obszaru rynku finansowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szerokiej gamie szkoleń grupowych i indywidualnych,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeterja MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne).

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem odnośnika do aplikacji.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy