Oferta pracy

Główny specjalista operacyjny - współpraca międzynarodowa

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Nowogrodzka 47A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerem/partnerami programu, w tym udział w opracowaniu założeń programu, określaniu warunków udziału polskich podmiotów w konkursach programu;

  • Przeprowadzenie procedury konkursowej na warunkach i w trybie określonych w programach międzynarodowych, w tym przeprowadzenie naboru wniosków, oceny formalnej i merytorycznej, przygotowanie listy rankingowej;

  • Przygotowanie bądź udział w opracowaniu opinii Centrum w zakresie współpracy międzynarodowej oraz materiałów o charakterze sprawozdawczym;

  • Przygotowywanie wydarzeń międzynarodowych (spotkania, konferencje, seminaria);

  • Uczestnictwo w spotkaniach krajowych i międzynarodowych;

  • Sporządzanie i wygłaszanie prezentacji w j. angielskim.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy zawodowej;

  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (wg. Skali Rady Europy);

  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność;

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej;

  • wiedza nt. Programów Ramowych UE, w tym Horyzont 2020 i Horyzont Europa;

  • certyfikat zarządzania projektami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wiesz, jak działa inteligentny recenzent do rekomendacji książek? Albo stetoskop współpracujący ze smartfonem? A symulator katastrof drogowych do szkolenia służb ratunkowych? Takie projekty wspieramy naszą codzienną pracą w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.