Główny Specjalista Rozwoju Sieci i Usług

  • Warszawa, mazowieckie
  • Nowogrodzka 47, 00-401 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 31.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Umowa o pracę na czas nieokreślony

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Św. Barbary 10

    Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

    Nasz
    Standard

    Umowa
    o pracę
     Rekrutacje
    wewnętrzne

    Nowoczesne
    środowisko pracy
     Programy rozwojowe
    i systemy szkoleń
    Zadania

    Zadania

    • projektowanie i wdrażanie usług w oparciu o platformy usługowe
    • współpraca z innymi obszarami firmy podczas tworzenia koncepcji techniczno-biznesowych nowych usług Orange
    • rekomendowanie potencjalnych rozwiązań technicznych w oparciu o wymagania biznesowe i dostępne technologie
    • udział lub prowadzenie technicznych zespołów projektowych
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej do dostarczanych rozwiązań (Analiza Wykonalności/HLD/LLD)
    Pasujesz
    do nas jeżeli

    Pasujesz do nas, jeżeli:

    • znasz budowę sieci telekomunikacyjnych (GSM, IMS) oraz informatycznych (LAN/WAN)
    • znasz protokoły telekomunikacyjne SIP, CAP, RTP i innych
    • znasz Unix/Linux na poziomie użytkownika lub podstawowej administracji
    • potrafisz planować zadania analityczne w projekcie
    • potrafisz pracować w zespołach projektowych
    • biegle posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie
    • dbasz o własny rozwój zawodowy
    Mamy
    dla Ciebie
    Prywatną opiekę medyczną
    Widoczne efekty

    Kartę sportową bez limitów
    Zawsze na czasie

    Przestrzeń do inicjatywy
    Realne wyzwania na co dzień

    Zapytaj
    o szczegóły

    Rekruter

    Lidia
    Cieślak
    [email protected]

    Typowy dzień pracy w Orange
    znajdziesz na orange.jobs

    bottom