Główny Specjalista / Starszy Specjalista w Dziale Realizacji Kontroli w Terenowym Wydziale Kontroli X w Białymstoku w Departamencie Kontroli

Centrala NFZ

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • udział w przeprowadzanych czynnościach sprawdzających i kontrolach realizowanych przez Terenowy Wydział Kontroli X w Białymstoku, ze szczególnym uwzględnieniem zadań dotyczących oceny dokumentacji medycznej;

  • przygotowywanie i analiza danych do planowych i doraźnych kontroli realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej oraz kontroli aptek i ordynacji;

  • współudział w sporządzaniu wystąpień z przeprowadzonych kontroli oraz opracowywaniu wniosków, zaleceń pokontrolnych i wykonywanie innych czynności związanych z prowadzeniem postępowań kontrolnych;

  • obsługa aplikacji informatycznych w zakresie wykonywanych zadań;

  • bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Wydziału w zakresie prowadzonych postępowań kontrolnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe medyczne – lekarz;

  • minimum 4 lata pracy zawodowej na stanowisko starszego specjalisty;

  • minimum 5 lat pracy zawodowej na stanowisko głównego specjalisty.

Mile widziane

  • posiadanie obywatelstwa polskiego;

  • posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  • niekaralność za popełnione z winy umyślnej przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;

  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej: ustawa z 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.) ze szczególnym uwzględnieniem Działu IIIA;

  • znajomość problematyki związanej z metodyką prowadzenia kontroli realizacji umów: zarządzenie Nr 58/2019/DK Prezesa NFZ z dnia 4 czerwca 2019 r. w sprawie kontroli prowadzonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia (z późn. zm.);

  • ważny NPWZ;

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (MS Excel, MS Word);

  • umiejętność poprawnego redagowania korespondencji urzędowej;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • predyspozycje psychofizyczne do pracy kontrolnej;

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej;

  • odpowiedzialność;

  • decyzyjność;

  • dyspozycyjność;

  • rzetelność, uczciwość, samodzielność.

To oferujemy

  • pracę w organizacji sprawnie zarządzanej skoncentrowanej na realizacji celów

  • pracę zgodnie z metodyką Lean Management

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • profesjonalny system szkoleń

  • opiekę mentora

  • możliwości awansu zawodowego

  • miłą atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS)

  • inicjatywy dbające o zdrowie

Wymagane dokumenty

  • CV

  • podpisany kwestionariusz osobowy

  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej

  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi

  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów)

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 6.07.2022
  • pocztą

    Ul. Rakowiecka 26/30 02-528, Warszawa z dopiskiem: oferta pracy DK/22/109

  • osobiście

    Dokumenty w formie papierowej należy składać do 06.07.2022 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) ul. Rakowiecka 26/30 02-528, Warszawa z dopiskiem: oferta pracy DK/22/109

Dodatkowe informacje

  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

  • W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: [email protected]

Nasze wartości:

- otwartość na pacjenta

- efektywność

- innowacyjność

- satysfakcja pracowników

Przewiń do profilu firmy