Oferta pracy

Główny Specjalista

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

  • Tarnobrzeg

    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie operacji faktur kosztowych i przychodowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • rozliczanie międzyokresowe kosztów i przychodów

  • naliczanie odsetek i wystawianie not odsetkowych

  • tworzenie i rozwiązywanie odpisu aktualizującego na kontach księgowych

  • sporządzanie dokumentacji podatkowej w zakresie transakcji z podmiotami powiązanymi

  • sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości oraz podatek rolny

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym dokonywaniem rozliczeń zobowiązań i należności

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

  • sporządzanie rozliczeń środków trwałych, pieniężnych i poniesionych nakładów

  • udział w kontrolach przedsiębiorców strefowych

  • prowadzenie samochodów służbowych w trakcie wykonywania powierzonych obowiązków

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse )

  • minimum 4- letnie doświadczenie na stanowisku samodzielny księgowy

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i rozliczania podatku CIT i VAT

  • doświadczenie w planowaniu finansowym, analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami

  • znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • inicjatywa w działaniu, systematyczność, bardzo dobra organizacja czasu pracy i zadań

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość programu księgowego INFOR

To oferujemy

  • umowę o prace

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny

  • szkolenia

  • lekcje języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa.

Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami. Mamy bogaty portfel spółek, zarządzamy dwiema specjalnymi strefami ekonomicznymi. Różnorodność projektów, jakimi się zajmujemy sprawia, że praca u nas to wyjątkowe wyzwanie. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego w gronie profesjonalistów

i ekspertów. Gwarantujemy umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby do Oddziału w Tarnobrzegu na stanowisko:

Głównego Specjalisty w Zespole Ekonomiczno - Finansowym

Przewiń do profilu firmy