Oferta pracy

Główny Specjalista w Biurze Kontrolingu i Analiz Grupy PKP

PKP S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów finansowych i zarządczych prezentujących wyniki Spółek Grupy PKP

  • analiza i opiniowanie rocznych planów działalności Spółek Grupy PKP

  • współpraca przy przygotowywaniu planów strategicznych spółek zależnych

  • udział w sporządzaniu rocznego sprawozdania z działalności Grupy PKP

  • przygotowywanie bieżących informacji na temat sytuacji spółek zależnych

  • monitorowanie bieżącej sytuacji finansowo-operacyjnej spółek zależnych

  • sporządzanie analiz i opracowań ad hoc

Nasze wymagania

  • kierunkowe studia: ekonomia, finanse, bankowość, prawo, matematyka

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • umiejętność sporządzania analiz ekonomicznych, kalkulacji finansowych

  • umiejętność modelowania finansowego oraz pracy z dużymi bazami danych (umiejętność agregacji rozproszonych danych)

  • biegła obsługa MS Office (mile widziana znajomość VBA)

  • terminowość, sumienność i dokładność

  • wysokie umiejętności komunikowania się i precyzyjnego przekazywania informacji

To oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół

  • dobrą lokalizację miejsca pracy

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników