Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Procesów Biznesowych

KGHM Polska Miedź S.A. O firmie

  • Lubin, Polska
    Lubin, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KGHM Polska Miedź S.A.

Lubin

Lubin

KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 50 podmiotów. Zatrudnia ponad 35 tys. pracowników.

Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. Centrala

Poszukuje osoby na stanowisko:

Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Procesów Biznesowych (umowa na zastępstwo)
Komórka organizacyjna: Departament Analiz i Procesów Biznesowych
Miejsce pracy: Lubin

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne wykonywanie zadań realizowanych przez Departament Analiz i Procesów Biznesowych.
  • Przygotowywanie analiz strategicznych i ekonomiczno-finansowych (Excel).
  • Ocena efektywności planowanych/ realizowanych projektów inwestycyjnych Grupy Kapitałowej.
  • Wsparcie w kształtowaniu polityki finansowej Grupy Kapitałowej.
  • Przygotowywanie bieżących oraz cyklicznych raportów i opracowań (PowerPoint, Word).

Wymagania:

Minimalne:

  • wykształcenie: magister o kierunku ekonomia lub finanse
  • wymagany staż: 6 lat
  • doświadczenie zawodowe w obszarze związanym z analizami finansowymi, modelowaniem finansowym lub wycenami przedsiębiorstw
  • wysokie umiejętności analityczne i modelowania finansowego w MS Excel
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) w stopniu zaawansowanym
  • wysoka motywacja i orientacja na realizowanie postawionych celów
  • dokładność i dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • język angielski na poziomie B2

Dodatkowe:

  • zaawansowane umiejętności modelowania finansowego (np. Visual Basic)
  • umiejętność obsługi systemu SAP

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 14/02/2021.

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/03/2021 oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy