Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista w Dziale IT

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Okólnik 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Działu Informatyki

  • Obsługa systemów informatycznych funkcjonujących na uczelni w tym USOS

  • Wdrożenia informatyczne- konsultacje

  • Udział w procesach zakupów IT

  • Nadzorowanie archiwizacji i kopii bezpieczeństwa danych informatycznych

  • Nadzór i udział w utrzymywaniu, administrowaniu, rozwoju i ciągłej modernizacji sieci komputerowych, infrastruktury serwerowej i związanych z nimi środowisk informatycznych

  • Opracowywanie procedur i dobrych praktyk w obszarze IT

  • Nadzór nad bezpieczeństwem danych przetwarzanych w uczelnianych systemach IT i współpraca z inspektorem ochrony danych w tym zakresie

  • organizacja bieżącego wsparcia użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • udzielanie zaleceń dotyczących zapewniania bezpieczeństwa informacji w obszarze teleinformatycznym w UMFC

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (profil informatyka lub pokrewne)

  • doświadczenie w pracy na stanowisku informatyka/ kierownika działu informatyki w szkolnictwie wyższym

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym

  • znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, wymagań dla systemów teleinformatycznych w sektorze publicznym oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym sprawną komunikację w mowie i w piśmie

  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych obsługujących organizację wielodziałową

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziana znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz znajomość dokumentów programów operacyjnych , rekomendacje Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych dotyczące udzielania zamówień publicznych na dostawy z zakresu IT

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat),

  • pakiet ZFŚS ,

  • uczestnictwo w szkoleniach i kursach

  • miłą atmosferę w miejscu pracy

  • pomoc we wdrożeniu na stanowisku pracy

  • Kandydaci proszeni są o składanie CV oraz oświadczenia dot. przetwarzania danych osobowych przez UMFC, drogą elektroniczną na adres: [email protected] do dnia 30.06.2022. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O nas

Uczelnia Wyższa Publiczna Artystyczna. W Uczelni studiuje ponad 1000 studentów. Uczelnia zatrudnia ponad 560 pracowników dydaktycznych oraz pozadydaktycznych.