Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny specjalista w Wydziale Finansowym

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Projektów Europejskich

    Centrum Projektów Europejskich jest państwową jednostką budżetową podlegającą ministrowi właściwemu ds. rozwoju regionalnego.

    Wspomagamy rozwój społeczno-gospodarczy poprzez tworzenie najlepszych możliwych warunków dostępu do funduszy unijnych.

    Specjalizujemy się we wsparciu współpracy transgranicznej i ponadnarodowej.

    Zespół wysokiej klasy specjalistów dąży do pełnego i efektywnego wdrożenia programów europejskich, w które jest zaangażowany oraz służy skutecznym wsparciem informacyjnym i doradczym obywatelom i organizacjom korzystającym z funduszy unijnych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Nr ref. CPE-WF-2/2019

    I. Główne zadania na stanowisku głównego specjalisty
    ( uwarunkowane stażem pracy w księgowości)

    • Prowadzenie na bieżąco ewidencji księgowej operacji gospodarczych dysponenta trzeciego stopnia w oparciu o obowiązujące jednostki budżetowe przepisy w tym zakresie.
    • Prowadzenie dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami.
    • Sporządzanie sprawozdań budżetowych z realizacji dochodów i wydatków budżetowych, sprawozdania finansowego dysponenta trzeciego stopnia.
    • Sporządzanie planu dochodów i wydatków dysponenta trzeciego stopnia, decyzji zmieniających plan.
    • Bieżąca obsługa Informatycznego Systemu Obsługi Państwa TREZOR w części dotyczącej zapotrzebowania środków budżetowych, sporządzania harmonogramu wydatków, sporządzania sprawozdań z działalności budżetowej jednostki.
    • Kontrola wydatkowania środków publicznych.
    • Naliczanie wynagrodzeń oraz ustalanie prawa do świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
    • Opracowywanie i nadzór nad realizacją planu finansowego.
    II. Wymagania
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przynajmniej 5 lat.
    • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe.
    • Znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości.
    • Umiejętność interpretacji i posługiwania się przepisami prawa.
    • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel.
    • Samodzielność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu zadań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym kursy językowe)
    • Dofinansowanie do wypoczynku, sportu i kultury
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Mile widziane osoby z niepełnosprawnością

    III. Wymagane dokumenty
    1. CV
    2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe
    3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji według poniższego wzoru:

    Mając na uwadze przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie 02-672, przy ul. Domaniewskiej 39A, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
    Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż:
    - administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest  Centrum Projektów Europejskich z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 39A w Warszawie;
    - zebrane dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji przez okres 6 miesięcy od dnia jego zakończenia;
     - mam prawo do dostępu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

    Podanie danych osobowych w celu udziału w rekrutacji jest dobrowolne, jednak aplikacje niezawierające ww. oświadczenia nie będą rozpatrywane!
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem:

    Oferty w języku polskim oznaczone numerem referencyjnym, zawierające wszystkie wymagane dokumenty należy składać w siedzibie 10 marca 2019 roku na adres:

    ul. Domaniewska 39 A
    02-672 Warszawa
    lub klikając w przycisk Aplikuj.

    IV. Informacje dodatkowe
    • • Oferty dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu).
    • • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami oraz że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.
    • • Stanowisko pracy będzie współfinansowane ze środków Funduszu Spójności i budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
    • • Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę według obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej w tym zakresie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.