Główny Specjalista w Wydziale Metodyki i Realizacji Kontroli w Departamencie Kontroli / lekarz

Centrala NFZO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Centrala NFZ

Rakowiecka 26

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie kontroli i czynności sprawdzających realizowanych przez terenowe wydziały kontroli;
  • przygotowywanie kontroli i czynności sprawdzających realizowanych przez terenowe wydziały kontroli;
  • przygotowywanie wniosków z analiz wyników kontroli i czynności sprawdzających;
  • opracowywanie rekomendacji systemowych wynikających z prowadzonych działań;
  • prowadzenie dokumentacji działalności kontrolnej wydziału;
  • współpraca z komórkami i jednostkami organizacyjnymi Funduszu w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe medyczne /lekarz oraz minimum 5 lat pracy zawodowej;
  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za popełnione z winy umyślnej przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • znajomość zasad funkcjonowania powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego i systemu opieki zdrowotnej oraz przepisów prawa będących podstawą funkcjonowania Narodowego Funduszu Zdrowia;
  • znajomość ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2022 r. poz. 2561, ze zm.), szczególnie w zakresie Działu IIIA.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze związanym ze świadczeniami medycznymi;
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • umiejętność współpracy z innymi pracownikami w zakresie realizowanych zadań;
  • umiejętność wyrażania się w sposób logiczny i precyzyjny z poszanowaniem innych, adekwatny do określonej sytuacji;
  • umiejętność dostosowania się do zmian, szukanie optymalizacji i usprawniania działania;
  • zaangażowanie w pracę oraz branie odpowiedzialności za działania własne jak i zespołu;
  • dokładność;
  • komunikatywność;
  • obowiązkowość;
  • pracowitość;
  • sumienność.

To oferujemy

  • pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów;
  • pracę zgodnie z tematyką Lean Management;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • profesjonalny system szkoleń;
  • opiekę mentora;
  • możliwości awansu zawodowego;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS);
  • inicjatywy dbające o zdrowie.

Wymagane dokumenty

  • CV.

  • Podpisany kwestionariusz osobowy.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie. Wykształcenie należy potwierdzić kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; staż pracy należy potwierdzić świadectwami pracy/zaświadczeniem o zatrudnieniu /aktualnym wyciągiem z CEIDG.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej.

  • Kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi.

  • Podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 15.06.2023
  • pocztą

    Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia Ul. Rakowiecka 26/30 02-528, Warszawa z dopiskiem: oferta pracy DK/23/116

  • osobiście

    Dokumenty w formie papierowej należy składać do 15.06.2023 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00 – 16.00) lub przesłać na adres:

    ul. Rakowiecka 26/30

    02-528, Warszawa

    z dopiskiem: oferta pracy DK/23/116

    lub elektronicznie – za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Dodatkowe informacje

  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Nasze wartości:

- otwartość na pacjenta

- efektywność

- innowacyjność

- satysfakcja pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
DK/23/116

Główny Specjalista w Wydziale Metodyki i Realizacji Kontroli w Departamencie Kontroli / lekarz, Rakowiecka 26, Mokotów, Warszawa