Ta oferta pracy jest nieaktualna od 273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Specjalista w Wydziale Projektantów i Kosztorysantów

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację do Centralnej Jednostki Inwestycyjnej na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    CJI/WJ/K/GS/10/17

    Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

    • Opracowywanie kosztorysów oraz szacunkowych wartości zamówienia;
    • Weryfikacja kosztorysów wykonawczych i powykonawczych;
    • Wycena likwidowanych środków trwałych;
    • Tworzenie i prowadzenie baz danych cen jednostkowych, cen surowców i aparatury;
    • Opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych przygotowania i realizacji zadań inwestycyjnych;

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne;
    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w kosztorysowaniu robót elektrycznych, energetycznych lub pokrewnych;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1-A2;
    • Biegła obsługa programów MS Office;
    • Znajomość programów do kosztorysowania (preferowana Norma Pro);
    • Prawo jazdy kat. B;
    • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP;
    • Zaangażowanie w realizację zadań;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia, komunikatywność.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną, do dnia

    18 października 2017 r.

    Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

    PSE S.A. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych jest Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. z siedzibą w Konstancin-Jeziorna 05-520, Warszawska 165. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.