Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Specjalista w Wydziale Zarządzania Projektami w Biurze Informatyki

POLREGIO sp. z o.o.

  • Kolejowa 1
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Kolejowa 1

Warszawa

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 88 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów informatycznych zgodnie z obowiązującymi w Spółce regulacjami.
  • Współpraca z innymi strukturami/jednostkami/komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie prowadzonych projektów informatycznych.
  • Zarządzanie budżetem związanym z prowadzonymi projektami.
  • Zarządzanie ryzykiem związanym z prowadzonymi projektami.
  • Przygotowanie cyklicznych raportów, zestawień, prezentacji statusowych i ich prowadzenie.
  • Utrzymywanie i aktualizacja repozytorium dokumentów projektowych.
  • Opieka nad umowami rozwojowymi związanymi z realizowanymi projektami.
  • Udział w opracowywaniu i rozwoju metod zarządzania projektami i programami informatycznymi w Spółce.
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi IT w zakresie koordynacji wdrożeń rozwiązań IT.
  • Komunikacja ze strukturami/jednostkami/komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie świadczonych usług IT.
  • Wspieranie klientów biznesowych w budowie strategicznych rozwiązań IT, adekwatnych do potrzeb Spółki.
  • Identyfikacja i ocena potrzeb poszczególnych struktur/jednostek/komórek organizacyjnych Spółki w zakresie rozwoju IT.
  • Uzgadnianie z właściwymi strukturami/jednostkami/komórkami organizacyjnymi Spółki możliwości realizacji ich potrzeb biznesowych.
  • Proponowanie rozwiązań technologicznych usprawniających działanie struktur/jednostek/komórek organizacyjnych Spółki.
  • Zarządzanie popytem na rozwiązania IT - analizowanie popytu na usługi i rozwiązania IT oraz przekazywanie danych do procesu planowania IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe (praca w zespołach IT na stanowiskach związanych z zarządzaniem projektami IT – minimum 2 lata).
  • Znajomość metodyk zarządzania prowadzeniem projektów (PRINCE2, AGILE).
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym, w tym delegowania zadań i rozliczania efektów prac zespołu projektowego.
  • Wysoka samodyscyplina i odpowiednie zdolności związane z realizacją zadań pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym.
  • Duża samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy.
  • Orientacja na stały, samodzielny rozwój.
  • Biegła obsługa narzędzi IT niezbędnych do realizacji zadań.
  • Mile widziane posiadanie certyfikatów z zakresu metodyk zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego pasażerskiego przewoźnika w Polsce.
  • Zniżkę na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju oraz awansu.
  • Świadczenia socjalne.
  • Przyjazną atmosferę w zespole.
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25.11.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne