Oferta pracy

Główny Specjalista w Zespole Ubezpieczeń

Port Lotniczy im. Fryderyka ChopinaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)Numer ref.: Nr Ref. 82/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie działań z zakresu ubezpieczeń majątku przedsiębiorstwa oraz zatrudnionych w nim osób;
  • Przygotowanie i procedowanie umów oraz zamówień związanych z ubezpieczeniami (umowy doradcze, umowy ubezpieczeniowe);
  • Prowadzenie Centralnego Rejestru Szkód oraz uczestnictwo w postępowaniach wyjaśniających w zakresie szkód powstałych w Przedsiębiorstwie;
  • Opiniowanie w zakresie aspektów finansowych, w tym ryzyk ubezpieczeniowych umów oraz innych dokumentów finansowych;
  • Monitorowanie terminowości i wysokości płatności z tytułu ubezpieczeń.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe II stopnia w obszarze finansów, rachunkowości, ekonomii, ubezpieczeń, prawa, administracji lub studia podyplomowe w tym zakresie;
  • Doświadczenie zawodowe: co najmniej 5 lat na stanowiskach związanych z ubezpieczeniami;
  • Doświadczenie w zakresie kierowania jednorodnym funkcjonalnie zespołem (np. kierowanie pracami projektowymi);
  • Dobra znajomość przepisów regulujących obszar ubezpieczeń (m.in. Ustawa o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej, przepisy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Kodeks Cywilny);
  • Dobra znajomość konstrukcji umów ubezpieczeniowych, klauzul umownych ograniczających ryzyko ubezpieczeniowe oraz zasad procesu likwidacji szkód;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, rzetelność, terminowość.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych;
  • Dofinansowanie do wypoczynku Pracownika oraz jego dzieci;
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki w wybranych sklepach strefy handlowej Lotniska Chopina;
  • Parking dostępny w ramach atrakcyjnego abonamentu.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 25.10.2020 r. klikając przycisk Aplikuj.

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy