Oferta pracy

Nr ref: BTK/02/2021

Główny Specjalista

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji, w tym prowadzenie ewidencji w systemie komputerowym,

  • pomoc w opracowywaniu oraz monitorowanie budżetu biura

  • tworzenie cyklicznych sprawozdań, raportów i rejestrów dotyczących działalności biura,

  • wsparcie przy tworzeniu prezentacji, a także przy redakcji i korekcie pism,

  • udział w przygotowaniu regulacji wewnętrznych,

  • monitoring realizowanej przez biuro przyjętej strategii (terminowość wykonywanych zadań),

  • wparcie pozostałych pracowników biura w sprawach bieżących.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy biurowej

  • umiejętność obsługi oprogramowania do zarządzania dokumentacją (typu EZD lub ERP).

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

  • zdolność planowania i organizowania pracy

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność przy wykonywaniu zadań

  • wysoka kultura osobista i biznesowa

  • osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się dużą inicjatywą w działaniu

Mile widziane

  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku asystenta(ki) biura, specjalisty, junior managera

  • doświadczenie w pracy w biurze projektów lub zespole projektowym

  • Znajomość angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

  • znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodniej lokalizacji w centrum miasta (Rondo de Gaulle’a)

  • ciekawe i rozwojowe projekty

  • bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny

  • bibliotekę, z której można wypożyczać książki

  • szkolenia, lekcje języka angielskiego

  • elastyczny czas pracy

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

to spółka Skarbu Państwa o ugruntowanej pozycji na rynku. W okresie transformacji uratowaliśmy tysiące miejsc pracy unowocześniając duże i średnie przedsiębiorstwa.  Dziś jesteśmy dynamiczną firmą, która zajmuje się innowacjami, restrukturyzacją i inwestycjami.

Obecnie poszukujemy osoby do Biura Transakcji Kapitałowych na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy