Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Technolog - Chemik

"MAT-BUD" KRÓL I KRZYWICKI sp.j.

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres obowiązków :

• badanie sitowe

• kontrola produkcji

• analiza surowców oraz pobieranie próbek dostaw

• przygotowanie kart materiałowych

• organizacja dokumentacji do ISO

• obsługa laboratorium i nadzór nad wyposażeniem laboratoryjnym

Nasze wymagania

Nasze wymagania :

• Wykształcenie wyższe z obszaru chemii lub kierunki pokrewne

• Znajomość programów Excel i Word

• Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność

w wykonywaniu powierzonych obowiązków

• Praca w jednym systemie zmianowym (ranny)

• Znajomość obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego

znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie literatury,

publikacji oraz patentów

Mile widziane :

• Udokumentowane doświadczenie zawodowe w branży chemicznej

(praktyki, staże)

• Chęć pokazania swoich umiejętności, pomysłowość, pracowitość

• Znajomość podstawowych technik laboratoryjnych

• Znajomość zagadnień z obszaru metalurgii

To oferujemy

Oferujemy :

• Samodzielne stanowisko pracy, umożliwiające zbudowanie zespołu i realny

wpływ na nowo tworzące się środowisko pracy

• Pracę na jedna zmianę

• Umowę o pracę po okresie próbnym

• Pracę w rozwijającej się firmie

• Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• Benefity: karta Mutlisport, premia świąteczna i urodzinowa, ubezpieczenie

grupowe

• Proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac

laboratoryjnych

• Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności

O nas

Firma Mat-Bud Król i Krzywicki poszukuje osoby do pracy na stanowisko główny chemik/technolog.

Nasza firma działa w hutnictwie od 1992 roku, specjalizujemy się w produkcji materiałów ogniotrwałych oraz różnego rodzaju zasypek.

Mat-Bud posiada ugruntowana i stabilną pozycję w branży. Jednak celem firmy jest ciągły rozwój oraz wprowadzanie nowych technologii i receptur na rynek.

Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które pozwolą nam spełnić nasz ambitne cele, które sobie założyliśmy.

Zakład produkcyjny mieści się w Bytomiu.