Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Technolog

OKNOSTYL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

80

Jabłonna-Majątek (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii produkcji okien

  • planowanie produkcji

  • zarządzanie zespołem ludzi w dziale technologii

  • zarządzanie gospodarką magazynową (zamawianie i przyjmowanie towaru, negocjacje cen z dostawcami)

  • przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej

  • wdrażanie nowych systemów okiennych PVC

  • wdrażanie nowych programów związanych z zarządzaniem produkcją

  • ścisła współpraca z Zarządem i innymi Działami

Nasze wymagania

  • od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości technologii okuć i elementów stosowanych w produkcji okien PVC

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • wysokich zdolności interpersonalnych, rozwiniętych umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami

  • zdolność do szybkiej analizy problemów i proponowania rozwiązań

  • determinacji i konsekwencji w działaniu

  • skuteczności i konsekwencji w podejmowanych decyzjach

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • przyjazną atmosferę w pracy