Główny Technolog - Kierownik Działu Technologii i Zarządzania Jakością

  • opolskie
  • Kierownik
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Producent pieczywa cukierniczego z południowej Polski poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • koncepcyjna praca nad nowymi wyrobami
  • nadzór nad procesami technologicznymi
  • kierowanie, organizowanie, planowanie i kontrolowanie pracy w podległym dziale w zakresie:
    • opracowywania norm technologicznych i kalkulacji cenowych
    • opracowywania instrukcji technologicznych dla maszyn i urządzeń
    • przeprowadzania prób technologicznych nowych wyrobów, surowców i opakowań
    • ustalania parametrów technologicznych wyrobów oraz kontrolowanie ich przestrzegania w produkcji
    • kontroli i badań jakości wyrobów w dostawie, w toku produkcji i wyrobu końcowego
    • kontroli jakości przebiegu procesów technologicznych
    • poprawy jakości wyrobów
    • kontroli skuteczności mycia i dezynfekcji linii technologicznych oraz rąk pracowników
    • wykonania prób trwałościowo – przechowalniczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: biotechnolog żywności, mile widziana specjalność piekarsko-cukiernicza
  • staż pracy - min. 2 lata na stanowisku tożsamym
  • doświadczenie w branży cukierniczej
  • znajomość systemu BRC
  • umiejętność pracy koncepcyjnej
  • zdolności sensoryczne
  • kreatywność, dyspozycyjność, samodzielność i odpowiedzialność
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość języka obcego
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się