Oferta pracy

Główny Technolog Konstrukcji Stalowych

Tarkon Sp. z o.o.

  • Mechaniczna 5, Tarnobrzeg
    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mechaniczna 5

Tarnobrzeg

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii wytwarzania konstrukcji stalowych

  • Wspomaganie technologiczne produkcji w tym opracowywanie dokumentacji technicznej

  • Wdrażanie opracowanych procesów technologicznych do produkcji

  • Nadzór i kontrola nad przebiegiem procesów technologicznych

  • Współpraca przy opracowywaniu planów produkcyjnych przedsiębiorstwa

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem technicznym i ekonomicznym

  • Kontrola zużycia materiałów oraz ich optymalizacja pod kątem wydajności i jakości

  • Prowadzenie dla pracowników produkcyjnych niezbędnych szkoleń z zakresu wdrażanych procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie związane z pracą związaną z procesami technologicznymi

  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu: spawania i obróbki metali, obróbki skrawaniem, montażu

  • Zdolności organizacyjne i analitycznego myślenia

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie