Oferta pracy

Główny Technolog Kosmetyków

PAESEO firmie

  • Jawornik (pow. myślenicki), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.
„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”
Aby nadal wypełniać tą misję przeprowadzamy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie laboratorium przez proces akredytacji dla nowych metod badawczych
  • Nadzór nad utrzymaniem wyposażenia laboratorium
  • Kierowanie, szkolenie, rozwój podległego zespołu
  • W razie potrzeby wykonywanie codziennych prac laboratoryjnych
  • Opracowywanie oraz wdrażanie ciągłych ulepszeń poszczególnych procesów
  • Dbałość o bezpieczne oraz przyjazne środowisko pracy
  • Opracowanie technologii (sposobu tworzenia) danego wyrobu kosmetycznego dla działu produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami
  • Monitorowanie zmian w rozporządzeniach dotyczących prawa kosmetycznego
  • Współpraca z kontrolą jakości i innymi działami firmy
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych, udział w akcjach promocyjnych i szkoleniowych.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu chemii, technologii chemicznej / technologii kosmetyków, inżynierii chemicznej lub pokrewne
  • Doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków minimum 3 lata
  • Gotowość do podjęcia nowych wyzwań zawodowych i zaangażowanie się w ich realizację
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi dostawcami, wyjazdy służbowe, korzystanie z dokumentacji w języku angielskim);
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Dobra organizacja pracy oraz komunikatywność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz raportowania
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętności przywódcze
  • Doświadczenie w pracy laboratorium

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • Możliwość spełnienia pasji i rozwoju,
  • Pracę w przyjaznym, energicznym, młodym zespole,
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy