Oferta pracy

Główny Technolog

KORAL S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcji na wszystkich wydziałach

  • Wdrażanie nowych zastosowań i technologii w zakładzie.

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności

  • Monitorowanie procesów technologicznych pod względem ich kontroli nad stratami produkcyjnymi

  • Nadzór i kontrola zachowania identyfikowalności produktu w całym ciągu technologicznym;

  • Planowanie prac optymalizacyjnych linii produktowych, modyfikacja procesu – rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań

  • Kontrola przestrzegania procedur, instrukcji wynikających z technologii, systemów jakości oraz wymagań klienta

  • Kontrola wykonania i jakości wyrobów, zgodnie z przyjętymi normatywami oraz normami jakościowymi.

  • Rozwiązywanie problemów – definiowanie, analizowanie, wdrażanie środków zaradczych oraz ocena rezultatów wprowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: techniczne, technologia żywności lub podobne (mile widziana specjalizacja - przetwórstwo rybne )

  • Doświadczenie zawodowe w przetwórstwie rybnym

  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość z zakresu parku maszynowo- produkcyjnego

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz priorytetyzacji zadań

  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean Manufacturing

  • Kompetencje interpersonalne: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premie i nagrody zależne od efektów pracy

  • Świadczenia dla pracowników (w tym dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach) Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w tym wczasy pod gruszą)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • karty przedpłacone

KORAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata. Grupa posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie, bardzo dobre warunki pracy oraz dynamiczny rozwój.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w produkcji ryb świeżych, marynowanych oraz łososia wędzonego, zatrudnimy pracownika na stanowisko Główny Technolog.

Przewiń do profilu firmy