Logo Pracuj.pl

Główny Technolog

ARTHUR BUS sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARTHUR BUS sp. z o.o.

Frezerów 7A

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i tworzenie dokumentacji 2D/3D w zleconym zakresie (preferowane doświadczenie CAD Solid Works),
  • Tworzenie list BOM,
  • Negocjacje techniczne z dostawcami komponentów,
  • Zdobywanie wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów, norm dotyczących powierzonego zakresu,
  • Udział we wdrożeniu oraz badaniach prototypów,
  • Wsparcie podczas wdrożenia do produkcji seryjnej,
  • Nadzór nad działem technologicznym,
  • Wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej detali i wyrobów,
  • Nadzór technologiczny nad wykonywaniem prototypu, oraz serii pilotażowej,
  • Przygotowanie i aktualizowanie wycen i kalkulacji wyrobów,
  • Uczestnictwo w ocenie wykonanych wzorów, modeli oraz partii zerowych wyrobów,
  • Przygotowanie procesów technologicznych,
  • Ustalenie i aktualizowanie norm materiałowych,
  • Ustalanie normatywów czasowych na operacje technologiczne,
  • Wybór oraz pozyskiwanie ofert cenowych na potrzebne maszyny i urządzenia,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD 3D,
  • Umiejętność realizacji nowych pomysłów od fazy projektu do wdrożenia,
  • Dobra organizacja pracy, zorientowanie na osiąganie celów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność kierowania pracą zespołu,
  • Umiejętność pracy w środowisku 3D,

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Pracę przy realizacji nowych projektów
  • Praca w młodym zespole
  • Kontakt z najnowszą technologią branży motoryzacyjnej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

O nas

ARTHUR BUS Sp. z o.o. jest spółką córką firmy ARTHUR BUS GMBH należącą do niemieckiego inwestora. Rozpoczęliśmy działalność 2021 roku jako spółka która przygotowuje projekty oraz będzie realizować produkcję zero-emisyjnych pojazdów. W swoich szeregach zatrudniamy inżynierów z wieloletnim doświadczeniem w branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowych kandydatów do pracy w projekcie.

Oferta skierowana jest do osób zaangażowanych w realizacje powierzonych im zadań, które chcą poszerzać swoje doświadczenia zawodowe. Szukamy kandydatów ambitnych, o silnej motywacji do osiągania sukcesów. Osób konsekwentnych w działaniu, podzielających nasze wartości, którzy chcą wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej spółki.

Główny Technolog, Frezerów 7A, Lublin