Główny technolog

  • Poznań, Koziegłowy (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PRESS-METAL NATALIA KUKIEL działa od 2007 roku. Zajmujemy się kompleksową obróbką blach.

    Wykonujemy:

    • cięcie laserem CNC
    • ciecie rur i profili
    • gięcie CNC
    • malowanie proszkowe
    • wykrawanie
    • spawanie, zgrzewanie

    Zapewniamy naszym klientom fachową obsługę w wyżej wymienionym zakresie. Posiadamy doskonale wykwalifikowana kadrę pracowniczą oraz profesjonalne i nowoczesne maszyny renomowanych producentów.

    Nasz park maszynowy jest sukcesywnie rozszerzany i wzbogacany, tak aby spełniał wszystkie wymagania klientów.

    Technolog/Główny technolog
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Koziegłowy (pow. poznański)

    Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku jest przygotowywanie i wdrażenie dokumentacji technologicznej w procesie obróbki metali.

    PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

    • opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych (obróbka metali)
    • nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej
    • nadzór stanu dokumentacji technicznej i wprowadzanie korekt do aktualnej dokumentacji
    • współpraca z jednostkami badawczymi
    • organizacja i koordynowanie pracy grupy technologów

    NAJWAŻNIEJSZE KOMPETENCJE ZAWODOWE:

    • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
    • podstawowa znajomość metalowych materiałów inżynierskich
    • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
    • znajomość procesów obróbki technologicznej metali (szczególnie: cięcie laserowe, gięcie, montaż)
    • zdolności organizacyjne
    • sumienność / dokładność
    • inicjatywa / przedsiębiorczość

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe
    • doświadczenie na stanowisku technologa
    • znajomość zasad organizacji procesów technologicznych

    OFERUJEMY:

    • bardzo dobre warunki pracy
    • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych oraz zdobywania doświadczenia
    • niezbędne narzędzia pracy

    Bezpośredni dojazd do siedziby firmy komunikacją miejską MPK Poznań liniami 320 i 323 z Ronda Śródka.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk: