Logo Pracuj.pl

Główny technolog produkcji

VISGRANA sp. z o.o.O firmie

15 000–16 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

VISGRANA sp. z o.o.

Józefa Franczaka "Lalka" 12

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych.
  • Udział w uruchomieniu linii produkcyjnej suchych i mokrych ekstrudatów.
  • Nadzorowanie technologii stosowanej w produkcji bieżącej przy współpracy z innymi zespołami.

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów technologicznych związanych z ekstruzją produktów spożywczych.
  • Doświadczenie w produkcji spożywczej przy wykorzystaniu ekstruderów.
  • Umiejętność współpracy z innymi działami, klientami i dostawcami surowców.

To oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Możliwość kreowania, rozwoju i poszerzania wiedzy.
  • Dużo wyzwań przy realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

• Jesteśmy nową spółką realizującą projekt z dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

• Będziemy produkować nowe, roślinne produkty mięsopodobne.

• Projekt realizujemy w Lublinie, ale Zarząd jest zlokalizowany w Piasecznie k. Warszawy.

Główny technolog produkcji, Józefa Franczaka "Lalka" 12, Lublin