Ta oferta pracy jest nieaktualna od 477 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Technolog

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Decora S.A. jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów wykończenia oraz dekoracji wnętrz. Firma na rynku polskim jest obecna od ponad 20 lat. Od roku 2005 akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Organizacja wielokrotnie honorowana i nagradzana w uznaniu osiągnięć i profesjonalizmu w działaniu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    Opis stanowiska:

    • Definiowanie celów dla obszaru technologicznego w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    • Analizowanie i rozwój możliwości technicznych wytwarzania istniejących produktów,
    • Nadzór i usprawnianie procesów technologicznych,
    • Optymalizacja dotychczas stosowanych procesów technologicznych,
    • Wdrażanie, nadzór nad wprowadzeniem i rozwój nowych technologii produkcji,
    • Nadzorowanie i koordynacja pracy zespołu specjalistów i odpowiedzialność za wyniki działu,
    • Współpraca z dostawcami.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub inżynierskie
    • Min. 5– letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku (obszar R&D/ wyszukiwanie nowych technologii i (lub) produktów/ wdrażanie technologii/produktów),
    • Specjalistyczna wiedza na temat procesu i organizacji produkcji w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,
    • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i organizacyjne,
    • Znajomość języka angielskiego
    • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office, znajomość programu AutoCad oraz SAP będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Decora S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.