Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główny Technolog - Szef działu konstrukcji i technologii

TOP Headhunters Paweł Kowalczyk

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych technologii w zakresie produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzy sztucznych / optymalizowanie technologii;

  • Zarządzanie / nadzorowanie pracy osób w dziale konstrukcyjnym Firmy;

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej, weryfikacja dokumentacji przekazanej przez Klientów, wykonywanie obliczeń i kalkulacji;

  • Wdrażanie do produkcji nowych maszyn i urządzeń – przeprowadzenie odpowiednich prób i testów;

  • Współuczestniczenie w nadzorze / zarządzaniu procesami produkcyjnymi,

  • Współuczestniczenie w rozbudowie potencjału biznesowego Firmy i kreowaniu jej marki.

Nasze wymagania

  • Oczekiwania:

  • najchętniej wyższe wykształcenie techniczne z zakresu budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń;

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość branży przetwórstwa tworzy sztucznych;

  • kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu / konstruowaniu / budowanie lub eksploatacji maszyn i urządzeń wykorzystywanych do obróbki mechanicznej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych;

  • rozwinięte kompetencje w obszarze projektowania / pracy z dokumentacją techniczną / wykorzystywania dedykowanego oprogramowania;

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych możliwości biznesowych i optymalizowania technologii;

  • znajomość języka angielskiego - nie jest to warunek determinujący zatrudnienie;

  • mile widziana umiejętność programowania CNC oraz materiałoznawstwa (metale).

To oferujemy

  • Co oferuje Pracodawca:

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz odpowiedni system premiowy i motywacyjny;

  • odpowiednie narzędzia pracy;

  • możliwość realnego rozwoju i realizacji własnych pomysłów i koncepcji biznesowych w bardzo szybko rozwijającej się Firmie o rodzinnym charakterze i płaskiej strukturze organizacyjnej.

O nas

Naszym Klientem jest renomowana Firma zajmująca się produkcją maszyn i urządzeń, mających zastosowanie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma działa na rynku od kilku dekad i ma ugruntowaną pozycję rynkową oraz posiada nowoczesny zakład produkcyjny w okolicach Rzeszowa. W związku z dalszym, bardzo dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwa obejmującym duże inwestycje i wzrost zatrudnienia poszukujemy osoby na stanowisko: Główny Technolog - Szef działu konstrukcji i technologii