Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Główny Technolog w Odlewni

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu, ul. Droga Jeziorna 8 to znany producent pomp i systemów pompowych.
Najnowsze informacje znajdą Państwo na stronie www.hydro-vacuum.com.pl
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej dla produkcji odlewniczej,
  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w aspekcie metalurgicznym i technologicznym,
  • Prowadzenie prac doświadczalnych ukierunkowanych na wdrażanie nowych technologii,
  • Opracowywanie koncepcji technologicznych dla nowych wdrożeń.

Wymagania*:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku odlewniczym,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa-metalurga,
  • Wskazana znajomość obsługi programu Solid Works.

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w ambitnym zespole,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych prosimy o składanie ofert:

  • pocztą na adres siedziby spółki z dopiskiem Sekcja ds. Zatrudniania i Płac,
  • lub wybierając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: (056) 45 07 521 , 45 07 406.

Prosimy również o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji w formie oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.

* Zgłoszenia osób niespełniających w/w wymagań nie podlegają dalszej weryfikacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się