Oferta pracy

GME Project Engineer

Rockwell Automation Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Rockwell Automation Sp. z o. o.

Roździeńska 49

Katowice

Rockwell Automation to międzynarodowa firma z branży automatyki przemysłowej i rozwiązań informatycznych dostarczająca nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Zatrudnia 22 tysiące pracowników w ponad 80 państwach. W Polsce jest obecna już ponad 20 lat, a od 10 lat stale poszerza swoją działalność na Śląsku.

Obowiązki:

  • Uruchamianie, nadzór i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing,
  • Uczestnictwo i prowadzenie warsztatów optymalizujących procesy produkcyjne,
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technicznej,
  • Analiza wydajności i balansowanie procesu montażowego,
  • Tworzenie specyfikacji i odbiory maszyn i urządzeń,
  • Udział w realizacji nowych projektów i transferu linii produkcyjnych w regionie Europy i Azji,
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych,
  • Współpraca z inżynierami z innych działów w zakresie zagadnień związaych produkcją produktów Rockwell Automation,
  • Udział w projektach globalnych w celu standaryzacji procesów produkcyjnych i narzędzi wspierających te procesy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne),
  • Min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1) potwierdzona certificatem (warunek konieczny),
  • Znajomość PFMEA, VSM, OPF, PFD, 6 Sigma,
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie stosowania narzędzi z zakresu ‘Problem Solving„ przeprowadzania eksperymentów w zakresie procesów produkcyjnych (DoE), oraz statystycznych metod kontroli procesu,
  • Doświadczenie w ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami poparte certifikatami PMP/Prince2/SCRUM
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Umiejętność pracy w zespole multikulturowym, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Energia, kreatywność oraz zorientowanie na cele, zadania i współpracę,
  • Umiejętności analityczne i poszukiwania rozwiązań na bazie: Industry 4.0, The Connected Enterprise, SMART Machine, IoT,
  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie i ustalaniem priorytetów,
  • Znajomość i praktyczna umiejętność wykorzystania Autocad,pakietu Office 365: Word, Excel, Power Point i Outlook,Power BI, Planner, Sharepoint, MS Project.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Praca z integracja systemów informatycznych w środowisku produkcyjnym,
  • Uprawnienia SEP do 6 kV (do obsługi urządzeń i testerów elektrycznych),
  • Znajomość języka niemieckiego.

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracujemy kreatywnie
  • Przyjazna atmosfera
  • Profesjonalne szkolenia
  • Roczny bonus
  • Globalny zespół
  • Zorientowanie na ludzi
  • Kursy językowe
  • Pakiet benefitów
  • System kafeteryjny
  • Dodatki wakacyjne i świąteczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie posiłków

If you want to be a part of Rockwell Automation, use "Aplikuj" button
and send us your CV in English.

Rockwell Automation creates the future.
Create it with us!

We kindly inform that this offer is conditional and chosen candidates will have to go through background check process, performed by an external company. In case of negative verification results, Rockwell Automation will be entitled to withdraw the offer without any consequences.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy